vypalování na dřevo-obrazy


Kniha návštěv

Datum: 09.06.2019

Vložil: Sax.

Titulek: Krása

Tedy já skutečně žasnu.

—————

Datum: 04.02.2016

Vložil: Ivana Bobokova

Titulek: zienka domaca

Sklanam sa pred Vasou sikovnostou a umenim vytvorit nieco tak uzasne krasne...

—————

Datum: 13.08.2015

Vložil: Plech

Titulek: Alamo

Moc krásný věkem zraješ v umělce.
Plech

—————

Datum: 01.03.2013

Vložil: Marcela

Titulek: Vypalování

Dobrý den,
úplnou náhodou jsem najela na vaše stránky a jsem unesena, co dokážete vypálit. Zabývám se spíše textilní tvorbou, ale sem tam zabrousím i do jiných sfér. Takže jsem zkusila vypálit i pár obrázků. Myslím, že nedopadly špatně, ale když vidím vaše vypalování, mám před sebou ještě pořádný kus cesty. Bohužel nemohu dělat vše a proto zůstávám u textilu. Vám však fandím. Za vaší prací je vidět několikaleté zkušenosti. A malá podotázka - nečtete náhodou Prattchetta?

—————

Datum: 09.03.2011

Vložil: Veronika Becková

Titulek: Dcera Hany

Ahoj Barmane, tvé obrázky jsou nádherné. Mamka říkala, že jsi říkal, že neumíš malovat. Ale já si myslím, že to není pravda, protože bys jinak nemohl vytvořit tuto nádheru. Tak papa a brzy se u nás zase ukaž.

—————

Datum: 25.02.2011

Vložil: Janka

Titulek: Poklona a zvědavost

Zdravím Vás a opět obdivuji vaší tvorbu. Jen bych ráda věděla jak dokážete přecházet z tmavé do světlé.Vaše stínování je obdivuhodné! Mohla bych poprosit o radu,já také vypaluji,ale to co Vy umíte je nádhera opravdu. Díky.

—————

Datum: 30.09.2009

Vložil: Pavla

Titulek: Vypalování

Dobrý den, Jsem ohromena z Vaší práce. Ráda bych se o ní dozvěděla víc například jakou vypalovačkou vypalujete a na techniku stínování...pokud by to bylo možné.p.macalova@post.cz

—————

Datum: 15.07.2009

Vložil: Albert

Titulek: Malování

https://malovanituzkou.mypage.cz/

—————

Datum: 15.07.2009

Vložil: Albert

Titulek: Vypalování

Dobrý den,
Prohlédl jsem si vasí práci a zcela mně pohltila.
Věnuji se malování portrétů již několik let, ale nikdy mně nenapadlo je zkusit vypalovat do dřeva , je to úplně něco jiného a naprosto skvělé.
Nezbilo mi nic jiného než to zkusit a výsledek si můžete prohlédnout na mých stránkách malovanituzkou.mypage.cz/menu/galerie .
Pokud si uděláte čas a zdělíte mi váš názor, budu velice rád.
S pozdravem Albert

—————

Datum: 26.04.2009

Vložil: Jana

Titulek: Nádhera

Dnes jsem Vám odeslala e-mail vyjadřující zájem o osobní setkání a zhlédnutí Vašich výtvorů. Velmi mě zajímá Vaše technika stínování a přechodu tmavých a světlých míst v obraze! Dalo by se to uskutečnit?

—————